Świetne zajęcia karate prowadzone przez Pana Dawida Kipera z Tarnobrzeskiego Klubu KYOKUSHIN.

Walentynki jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku i to nie tylko dla zakochanych, bo walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem. W czerwonych strojach i wspaniałych humorach dzieci wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych, obdarowywały wszystkich miłym słowem, gestem i walentynką. Nie zabrakło spontanicznych emocji i dobrej zabawy. Był to dzień miłych wrażeń i niespodzianek.

12 stycznia odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka, które połączone zostały z DNIEM BABCI I DZIADKA. Dzieci z grupy 6 -latków przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały, śpiewały piosenki, tańczyły oraz grały na instrumentach. Spotkanie przepełnione było radością występujących dzieci oraz wzruszeniem Babć i Dziadków oraz dumnych ze swych pociech Rodziców. Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Wnuki wręczyły Babciom i Dziadziusiom przygotowane upominki i uściskały tak bliskie im osoby. Na twarzach zebranych gościły szczere uśmiechy i łzy wzruszenia.

Dzisiaj (12.10.2023 r.) odbyła się wycieczka dzieci z grupy 6-latków do Osady Leśnej „Doboszówka”. Przedszkolaki brały udział w warsztatach edukacyjnych „Od ziarenka do bochenka”. Zapoznały się z rodzajami zbóż, poznały proces powstawania mąki i pieczenia chleba. Własnoręcznie wyrabiały chlebki oraz robiły masło ze śmietany. Inną atrakcją było mini zoo i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone i pełne wrażeń 😊

„Chcesz być zdrowy jedz owoce,

bo owoce dobra rzecz.

Jeśli będziesz jadł codziennie,

dobre zdrowie będziesz mieć….”

Dzisiaj dzieci z grupy 6-latków wykonały smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe. Wszystkim bardzo smakowały!

Na Dzień Chłopaka dla wszystkich 6 – latków,

najfajniejszych na świecie chłopaków,

szczere i serdeczne, prawdziwe życzenia:

niech Wam się spełniają wszystkie marzenia!🥳🥳

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Grupa 6 – latków aktywnie uczestniczyła w „Dniu kropki”. Jedną z atrakcji były podchody w poszukiwaniu kropek, które zaprowadziły dzieci nawet do gabinetu pani dyrektor. 6-latki rozwiązywały kropkowe sudoku, kodowały na macie oraz tworzyły pracę plastyczną, której motywem przewodnim była kropka.