Dzień dobry, z pewnością zauważyli Państwo zrewitalizowane ogrodzenie wokół przedszkola. Niebiesko – żółty parkan pięknie wpisuje się w architekturę budynku placówki, poprawia wizerunek „naszego” miejsca, które leży w centrum osiedla i jest jakby sercem „Serbinowa”. Wiemy już, że „cieszy oko” nie tylko nasze(dzieci, rodziców, pracowników przedszkola), ale także pobliskich mieszkańców. Wiemy także, że poza aspektem wizualnym, estetycznym, sobotnia akcja – podczas której dopisała doskonała pogoda – sprawiła wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie, dużo radości, była okazją do miłych i ciekawych rozmów, na które zwykle brakuje nam czasu, a także dawała poczucie pożytecznie spędzonego przedpołudnia, gdzie poza pracą był też moment na przyjemności – smakowanie kiełbaski z grilla. Wszystkim zaangażowanym Rodzicom, a wśród nich: Mamie Marcelinki J., Mamie Gabrysi R., Tatusiowi Dianki K., Tatusiowi Martynki G., Tatusiowi Martynki B., Tatusiowi Krzysia Cz. ,Rodzicom Antosia M., Mikołajowi J. – Absolwentowi naszego przedszkola, a obecnie maturzyście, Nauczycielom oraz Pracownikom przedszkola Serdecznie Dziękuję za ogromną pomoc i poświęcony czas. Alina Cholewa – dyrektor Przedszkola nr12

“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” (Flora Edwards)