W tym roku Święty Mikołaj odwiedził nas 5 grudnia. Nastrój mikołajkowy był widoczny już po przekroczeniu progu przedszkola. Śliczne dekoracje i dzieci ubrane w czerwone stroje oraz czapeczki mikołajkowe przypominały, że dzisiaj jest ten ważny dzień, w którym długo wyczekiwany gość odwiedzi wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Święty Mikołaj🎅w tym roku przyszedł do nas przez otwór w dachu ☺️. Dzieci z ogromną radością powitały tego niezwykłego gościa. Po powitaniu zaprosiły go na ciepłe mleczko i ciasteczko a następnie każda z grup zaśpiewała piosenkę i wyrecytowała wierszyk. Oczywiście Mikołaj🎅 słuchał uważnie i z radością obdarzył dzieci prezentami☺️🎁🌲 . Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc ❤️ w organizacji spotkania. Dziękujemy Panu Mariusz Dyszlewski Fotograf za wykonanie pamiątkowych zdjęć.

Święty Mikołaj w naszym przedszkolu